Не караван, туку вистински дом на тркала!

Најдете го вашиот нов дом денес!

Нашите каравани

Контактирајте не!

Доколку сеуште не сте го избрале вашиот караван, контактирајте не. Нашите специјалисти со задоволство ќе ви помогнат да го пронајдете вистинскиот за вас, вашето семејство и вашите цели!

нашите предлози

Погледнете ги нашите најнови понуди.

Зошто луѓето не избираат нас за свој советник при изборот на караван?

Повеќе од 10 години ги исполнуваме желбите на луѓето од цела Европа за пријатни, убави и стабилни приколки, кои дел од годината стануваат нивни втор дом. Добро ги знаеме нивните очекувања и надежи. Целта на „ИлМиЗа“ е да ги исполни сите барања што е можно попрецизно, за караванот купен од наша страна да стане вистински сон!

10 години упорита работа!0 рекламации!Стотици продадени каравани!

Нашата работа во бројки

0+
Продадени карвани
0+
Задоволни клиенти
0К+
Поминати километри
0+
Каравани на располагање

Што споделуваат нашите клиенти за нас

Првиот караван од „Илмиза“ го купивме низ смеа и не зажаливме што избравме компанија.

Емисијата и советите што ни ги дадоа момците од компанијата беа многу добри и детални, тие потрошија многу време за нас и трпеливо одговараа на сите наши прашања!

Компанијата дефинитивно нуди најдобра услуга за клиентите!

Ирена Димитрова, Пловдив

Благодарност до тимот на Илмиза. Ним им требаа повеќе од 2 часа да ми покажат се на што треба да внимавам при користење на караванот.Нешто многу важно за мене како новајлија во кампување!

Изборот на приколки што ги нуди компанијата е завиден.

Можам само да препорачам!

Кирил Карабихлиев, Добрич

Повеќе од 3 години сонуваме да купиме караван за да патуваме низ сите интересни места во Европа пред да создадеме дом и да имаме деца. И двајцата сме програмери и бевме загрижени дека не разбираме ништо од караваните. Момците од „ИлМиЗа“ не само што нè упатија на модели погодни за нас, туку ни помогнаа да реализираме многу наши потреби, кои ги запоставивме во брзина. Благодарение на нив имаме вистински втор дом и на пролет сме на пат!

Теодор и Красимира, Софија

Контакти

Нашите продажни консултанти се секогаш достапни за вас!

Не двоумете се да ни пишете доколку:

  • Се двоумите при изборот на караван
  • Барате модел кој за жал не е достапен на нашата страница.
  • Имате ограничен буџет