Свифт предизвикувач

Out of stock

Caravan Swift Challenger увезен од Англија!

Сите наши приколки се проверени за:

 • Протекување
 • Влага
 • Сервисност на сите апарати од опремата

Караванот има:

 • Два посебни и комплетно опремени студентски домови со вкупен капацитет до пет лица
 • Кујна, која вклучува – мијалник со топла и ладна вода, четири рингли

плин, рерна и скара на плин и струја, фрижидер на плин и струја 12/220 волти

 • Влажна соба – бања со хемиска касета тоалет

Повеќе се достапни во караванот

 • електричен контролен панел со заштитни осигурувачи
 • осветлување кое може да се напојува со 12/220 волти
 • шпорет на гас и електричен вентилатор за побрзо загревање
 • котел за гас и струја-12/220 волти, кој го снабдува целиот караван со топла вода
 • сите прозорци и отвори имаат работни ролетни и ролетни, што може да се види на фотографиите
 • маса за преклопување / s;
 • брзи надворешни приклучоци за напојување – кои може да се напојуваат со влечна батерија или евро приклучок до 220 волти
 • вода – која може да се снабдува од надворешен / внатрешен резервоар или од извор на вода
 • гас

Дополнителни додатоци

 • анти-вибрациона лента за влечење
 • контејнери за чиста и нечиста вода
 • чекори пред влезната врата

Должина – 6.30

Ширина -2,00

Тежина -1080/1234

При купување обезбедуваме превоз до однапред договорена адреса!

Нудиме разновидни каравани, исто така на барање!

За повеќе информации јавете се на наведените броеви или контактирајте со нас преку формуларот подолу!

Разгледайте също

Изпратете ни имейл

Изпратете ни запитване и нашите продавач – консултанти ще се свържат обратно с Вас в максимално кратък срок!

Позвънете ни

Освен по имейл можете да се свържете с нас и на всеки от посочените по-долу телефони за съответната страна! Ние говорим Вашия език!

Споделете нашите продукти с приятели

Title

Go to Top