Шампањ

Out of stock

Шампањ Caravan Pageant увезен од Англија! Сите наши приколки се проверуваат за: • Протекување • Влага • Сервисност на целата опрема опрема Караванот има: • Две посебни и комплетно опремени спални соби со вкупен капацитет до пет лица • Кујна, која вклучува – мијалник со топла и ладна вода, четири плински рингли, рерна и скара на гас и струја, фрижидер на плин и струја 12/220 волти • Влажна просторија – бања со хемиско касето тоалет Достапно и во караванот: • контролен електричен панел со заштитни осигурувачи • осветлување кое може да се напојува со струја од 12/220 волти • шпорет на гас и струен вентилатор за побрзо загревање • котел за гас и струја-12/220 волти, кој го снабдува целиот караван со топла вода • сите прозорци и отворите имаат работни ролетни и ролетни, што може да се видат на фотографиите • маса за преклопување/и; • брзи надворешни приклучоци за напојување – кои може да се напојуваат со влечна батерија или евро приклучок до 220 волти • вода – што може да се напојува од надворешен / внатрешен резервоар или од извор на вода • гас Дополнителни додатоци: • влечна лента против вибрации • контејнери за чиста и нечиста вода • скали за влезната врата При купувањето обезбедуваме превоз до однапред договорена адреса! Нудиме разновидни каравани, исто така на барање! За повеќе информации јавете се на наведените броеви!

Разгледайте също

Изпратете ни имейл

Изпратете ни запитване и нашите продавач – консултанти ще се свържат обратно с Вас в максимално кратък срок!

Позвънете ни

Освен по имейл можете да се свържете с нас и на всеки от посочените по-долу телефони за съответната страна! Ние говорим Вашия език!

Споделете нашите продукти с приятели

Title

Go to Top