Сенаторот Бејли

Караванот Бејли Сенатор увезен од Англија!

Сите наши приколки се проверени за:

  • Протекување
  • Влага
  • Сервисност на сите апарати од опремата

Караванот има:

Два посебни и комплетно опремени студентски домови со вкупен капацитет до пет лица
Кујна, која вклучува мијалник со топла и ладна вода, четири рингли
плин, рерна и скара на плин и струја, фрижидер на плин и струја 12/220 волти
Влажна соба бања со хемиски тоалет со касета

Повеќе се достапни во караванот

електричен контролен панел со заштитни осигурувачи
осветлување кое може да се напојува со 12/220 волти
шпорет на гас и електричен вентилатор за побрзо загревање
котел за гас и струја-12/220 волти, кој го снабдува целиот караван со топла вода
сите прозорци и отвори имаат работни ролетни и ролетни, што може да се види на фотографиите
маса за преклопување / s;
брзи надворешни приклучоци за струја што може да се напојуваат со влечна батерија или евро приклучок до 220 волти
вода што може да се напојува од надворешен / внатрешен резервоар или од извор на вода
гас

Дополнителни додатоци

анти-вибрациона лента за влечење
контејнери за чиста и нечиста вода
чекори пред влезната врата

Должина – 6,70 м
Ширина – 2,05м
Килограми – 1247 кг

При купување обезбедуваме превоз до однапред договорена адреса!
Нудиме разновидни каравани, исто така на барање!
За повеќе информации јавете се на наведените броеви или контактирајте со нас преку формуларот подолу!

Разгледайте също

Изпратете ни имейл

Изпратете ни запитване и нашите продавач – консултанти ще се свържат обратно с Вас в максимално кратък срок!

Позвънете ни

Освен по имейл можете да се свържете с нас и на всеки от посочените по-долу телефони за съответната страна! Ние говорим Вашия език!

Споделете нашите продукти с приятели

Title

Go to Top